Aida Doçi

Aida Doçi - Ishte natë e fundit

Your rating:
Ishte natë e fundit, që dola me ty
Zemra që të deshti, përnjëher u thy
Para tejes, oh, nuk dua më të qaj
Edhe pse syt i kam plot vaj

Buza qa, digjen sikur prush
Perveç teje si puth kush
Ti ke qenë dhe gjithëmonë ke mbet
Dashuria e sinqert

Edhe pse me ike dhe pran teje sjam
Unë këtë ta kam falur inati sta kam
Se nuk mundem kurrë, që diçka të t'bëjë keq
S'jam si ti dhe këtë merre vesh

Buza qa, digjen sikur prush
Përveç teje si puth kush
Ti ke qenë dhe gjithëmonë ke mbet
Dashuria e sinqert
Get this song at:
bol.com
amazon.com

Copyrights:

Author: ?

Composer: ?

Publisher: ?

Details:

Released in: 2015

Language: Albanian

Appearing on: Live 2015 (2015)

Share your thoughts

This form is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

0 Comments found